Paskolų bendrovės verčiasi per kailį tam, kad pritraukti klientus. Ne veltui, nes bendrovių tikrai daug, o kurią pasirinkti besiskolinančiajam ne taip jau ir svarbu.
Naudokitės patikrintomis, bei patikimomis paskolų bendrovėmis.
Renkantis sau tinkamą paskolų bendrovę dažniausiai atkreipiamas dėmesys į taikomas palūkanas, grąžintiną sumą, tačiau realiai yra ir daugiau punktų, į kuriuos verta bent jau užmesti akį, tarp kurių sutarties sudarymo ar paskolos administravimo mokesčiai, neretai sudarantys nemažą dalį paskolos.
BendrovėInformacija
smspinigai
1000 € Iki 6 mėn. NEMOKAMAI!

Paskolos nuo 50 € iki 1 000 €
Terminas nuo 1 mėn. iki 48 mėn.
bobutespaskola
Paskolos nuo 300 € iki 10 000 €
Terminas nuo 12 mėn. iki 60 mėn.
Mano paskola
Paskolos nuo 500 € iki 10 000 €
Terminas nuo 3 mėn. iki 60 mėn.
minipaskola
Paskolos nuo 150 Lt iki 10 000 Lt; Terminas nuo 15 dienų iki 36 mėnesių;
mogo
Užstatant automobolį arba automobilio lizingas!
Paskolos nuo 2 500 Lt iki 50 000 Lt; Terminas nuo 4 iki 60 mėnesių;
vivus
Paskola nuo 100 € iki 5 000 €
Terminas nuo 3 iki 48 mėn.
Paskolų bendrovės viliodamos naujus klientus gali pasiūlyti ir naudingą akciją – suteikti pirmą paskolą visiškai nemokamai. Tai reiškia, kad Jums ne tik nebus taikomi sutarties sudarymo, paskolos administravimo ar kiti mokesčiai, bet taip pat nereikės mokėti ir palūkanų, taigi, kokią sumą pasiskolinsite, tokią sumą ir turėsite grąžinti.
Lojalūs klientai taip pat neturėtų nusiminti!
Beveik visos paskolų bendrovės savo klientams, kurie tvarkingai moka įmokas, laiku grąžina pasiskolintus pinigus ir nekelia kitokių problemų, siūlo išskirtinius pasiūlymus, pavyzdžiui mažesnes paskolos palūkanas ar suteikia galimybę pasiskolinti gerokai didesnę sumą pinigų.
Renkantis bendrovę taip pat derėtų atkreipti dėmesį ir į išankstinį grąžinimą. Jei sukaupsite visą grąžinimui reikalingą sumą anksčiau nei nustatyta Jūsų paskolos sutartyje, ją galėtumėte grąžinti. Deja, kai kurios paskolų bendrovės neperskaičiuoja palūkanų ir visai nesvarbu, grąžinate laiku ar anksčiau, permokate lygiai tiek pat. Tuo tarpu kitos paskolų bendrovės perskaičiuoja palūkanas kliento, grąžinančio paskolą anksčiau laiko, naudai. Taigi, jei paskolą grąžinate per vienerius metus, nors Jums buvo suteikti dveji metai, sumokėsite tik vienerių metų palūkanas, taip sutaupydami nemažai pinigų ir nesukdami sau galvos dėl neišmokėtos paskolos.
Paskolų bendrovės, kurios gerbia ir saugo savo klientus, net ir esant keblumams susijusiems su paskolos grąžinimu pirmiausia siūlo išeitis. Dažniausiai siūlomi paskolos atidėjimai, išskaidymas ilgesniam laiko tarpui mažesnėmis sumomis ir panašūs variantai. Tuo tarpu piktybiškai vengiantiems vykdyti savo įsipareigojimus padėti paskolų bendrovės negali ir su tokiais savo klientais kovoja pasitelkdami išieškojimų bendroves, pranešdamos apie jų nemokumą kitoms kreditų bendrovėms ir kitais teisiškais būdais.

Greitieji kreditai ir nedidelės paskolos taip pat kaip didelės paskolos yra rimtas finansinis įsipareigojimas, kurio būtina paisyti. Jei elgsitės taip, kaip pridera elgtis paskolų bendrovės klientui – problemų dėl pasiskolintų pinigų neturėsite, o tik sulauksite naudos.