SMSpinigai


Pagarsėjusi kaip greitųjų kreditų bendrovė SMSpinigai gali pasiūlyti ne tik greituosius kreditus, kaip mano daugelis išgirdę šios bendrovės pavadinimą, bet ir kur kas daugiau.

SMSpinigai, kaip ir daugelis panašaus tipo kreditų bendrovių suteikia greituosius kreditus, kurie pasiekia Jūsų banko sąskaitą per kelias ar kelioliką minučių. Taip pat, čia taikoma daugelio pamėgta akcija, kuomet pirma paskola nemokama. Atrodo, tokios sąlygos ir pasiūlymai daugelyje kreditų bendrovių, tačiau SMSpinigai papildomai dar siūlo ir ilgalaikes paskolas ar paskolas su užstatu – automobiliu.

Ilgalaikės vartojimo paskolos nuo greitųjų kreditų skiriasi visų pirma savo dydžiu bei terminu, o taip pat ir geresnėmis sąlygomis, tai yra, mažesnėmis palūkanomis. Todėl, jei Jums pritrūko pinigų būsto remontui, automobiliui įsigyti ar kitoms panašaus tipo išlaidoms, kur reikalinga suma ne tokia jau ir maža, verčiau rinktis ne greitąjį kreditą, bet SMSpinigai siūlomą vartojimo paskolą. Taip ne tik galėsite gauti daugiau, bet taip pat ir sutaupysite palūkanų, galėsite mokėti mažesnėmis mėnesinėmis įmokomis ilgesnį laiko tarpą. Tai ne taip stipriai atsilieps Jūsų įprastam gyvenimo ritmui.

Norintiems pasiskolinti didesnę pinigų sumą gali tekti pasiūlyti užstatą. SMSpinigai kaip užstatą gali priimti Jūsų automobilį. Neverta išsigąsti, Jūs juo ir toliau galėsite naudotis, tereiks jį perrašyti kreditų bendrovės vardu. Taip bendrovė elgiasi vedina saugumo, užtikrinant, kad Jūs neparduosite užstatyto automobilio ar kaip kitaip nepasislėpsite nuo mokėjimo prievolės. Be to, tinka ne tik Jūsų automobilis, bet tai gali būti ir bet kokia kita registruojama ir vertę turinti transporto priemonė – net ir sniego motociklas ar priekaba – namelis.

SMSpinigai suteikti kreditai yra saugūs, kaip ir bet kurioje kitoje teisėtai veikiančioje kreditų bendrovėje. Jums nereikia baimintis paslėptų mokesčių, netikėtai kintančių sąlygų ir kitų neteisėtų veiksmų. Visi mokesčiai ir sąlygos yra nurodyti būtent Jūsų pasirašomoje sutartyje, kuria tikrai naudinga persiskaityti dar prieš pasirašant ją.

SMSpinigai yra lanksti kreditų bendrovė, kuri suteikia galimybę už papildomą mokestį prasitęsti kredito grąžinimo terminą, o vėluojant sumokėti – primena apie vėlavimus ir paskatina susimokėti. Tik po pranešimų vengiant mokėti galite būti perleist skolų išieškojimo tarnyboms, todėl visada bendraukite su savo kreditų bendrove, o ne slėpkitės nuo jos.

Panašūs straipsniai

 • Populiariausias šios vasaros kreditas – SMSPinigaiPopuliariausias šios vasaros kreditas – SMSPinigai (0)
  Ar populiariausias yra geriausias sunku atsakyti, tačiau galima drąsiai teigti, kad tikrai neblogiausias. Taigi, įdomu peržvelgti, kuris greitasis kreditas yra populiariausias įpusėjus […]
 • Vivus – ilgalaikės paskolos internetuVivus – ilgalaikės paskolos internetu (0)
  Lietuvoje apstu kreditų bendrovių, kurios siūlo savo paslaugas taikydamos įvairiausias akcijas ir pasiūlymus. Tačiau kai kurios bendrovės išsiskiria iš kitų tam tikromis […]
 • Litcredit – Greitas kreditas internetuLitcredit – Greitas kreditas internetu (0)
  Litcredit – greitas kreditas, kurį galite gauti vos per 15 minučių. Tai tikrai greitojo kredito vardo verta bendrovė, kuri netgi gali pasiūlyti paskolą be […]
 • Bobutės paskola – Lietuviška paskola!Bobutės paskola – Lietuviška paskola! (0)
  // // Dažnai juokiamasi, kad tik bobutė gali paskolinti pinigų jų pritrūkus. Iš tiesų, ne tik Jūsų vyresnieji giminaičiai gali suteikti paskolą, bet ir kreditų […]