Mogo – automobilių lizingas


Senas automobilis, kuomet pradeda dažnai gesti, tačiau jį parduoti ir įsigyti naujesnį nėra taip lengva, ypač neturint pakankamai pinigų, pradeda erzinti ir stipriai apsunkina kasdienį gyvenimą. Pasikeisti automobilį į naujesnį ir geresnį gali padėti Mogo.

Mogo – tai kreditų bendrovė, kurios pagrindinė specializacija kreditų išdavimas užstatant automobilį. Bendrovė suteikia iki 90% automobilio vertės atitinkantį finansavimą. Nesvarbu, ar tai Jūsų planuojamas įsigyti automobilis, ar užstatomas Jūsų turimas automobilis, o pinigai naudojami kitiems pirkiniams, pavyzdžiui, būsto įsigijimui ar renovacijai. Maksimali finansavimo suma neturi siekti 50 tūkstančių litų. Be to, verta žinoti, kad Mogo kaip užstatą naudojamą automobilį Jūs ir toliau galite vairuoti, nereikia jo atsisakyti, kaip gali būti reikalaujama kai kuriose kitose tokio tipo kredito įstaigose.

Pinigų suteikimo principas yra gana paprastas, Jūs apsilankote Mogo aptarnavimo skyriuje ir užpildote paraišką (tai galima padaryti ir internetu, jei Jums taip patogiau). Per kurį laiką (dažniausiai tai užtruks iki 30 minučių) Jūsų užklausa bus išnagrinėta ir gausite atsakymą. Jei Jums bus suteiktas teigiamas atsakymas dėl finansavimo – turėsite perrašyti automobilį Mogo vardu (tam kitą dieną Jums bus suteiktas įgaliojimas), lyg jį parduotumėte, ir pinigai bus Jūsų sąskaitoje. Kol pasiskolintos sumos neišmokėsite, Jūsų automobilis bus registruotas kredito bendrovės vardu. Kai tik grąžinsite visą pasiskolintą sumą ir visas palūkanas, galėsite vėl perrašyti automobilį savo vardu.

Jei skolinatės pakankamai daug, siūloma rinktis ilgesnį skolinimosi laikotarpį. Maksimalus terminas kreditui yra 60 mėnesių. Tad net ir 50 tūkstančių kreditą per tokį laiką galima nelabai sunkiai išmokėti, jei tik užtenka Jūsų pajamų. Tačiau pernelyg brangų automobilį įsigyti išperkamosios nuomos būdu, net jei perkate ir per Mogo, yra rizikinga. Tokie automobiliai kuomet sugenda yra brangiai taisomi, o pinigų ir paskolai grąžinti ir remonto išlaidoms rasti ne visuomet yra lengva. Taigi, siūlome gerai pagalvoti ir rinktis tokį automobilį, kuris Jums tinkamai tarnaus, nekels pernelyg didelių rūpesčių ir neatims labai didelės dalies Jūsų kiekvieno mėnesio pajamų.

Apdairiai pasiskolinę iš Mogo automobilių finansavimo bendrovės galėsite arba važinėti komfortišku ir apynauju automobiliu, arba už gautus pinigus įsigyti Jums reikalingus daiktus, buitinę techniką, o gal net ir nekilnojamą turtą. Kaip panaudoti pinigus – Jūsų reikalas, o Mogo reikalas suteikti jų tiek ir tokiomis sąlygomis, kad visi liktų patenkinti. Be kita ko, Mogo suteikia vieną didžiausių kreditų rinkoje, kaip garantą imdama Jūsų automobilį, o ne nekilnojamą turtą.

Panašūs straipsniai